Щітка для випрямлення AD 2324 поєднує в собі переваги простої щітки та випрямляча.
Завдяки температурі також полегшує розчісування волосся та полегшує його. Однак, порівняно з випрямлячами, він безперечно безпечніший для волосся, ніж випрямлячі. Воно не сильно нагріває їх і до того ж волосся не затискається і не переміщується між пластинами. Щітка має 5 налаштувань температури: 130°C, 150°C, 170°C, 190°C, 210°C.
Щітка з керамічним покриттям
Цифровий контроль температури
5 режимів температури: 130°C, 150°C, 170°C, 190°C, 210°C
Довжина нагрівального елемента: 11 см
Автоматичне відключення через 60 хвилин
Захист від перегріву
Холодний сенсорний наконечник
Довжина шнура живлення: 180 см
Поворотний шнур
Колір шнура живлення: чорний
Розмір виробу: довжина: 28 см, висота: 4,5 см, глибина: 3,8 см
Тип вилки: C
Номінальна потужність: 32W
Живлення: 220-240В ~50/60Гц
Колір: темно-зелений
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Керамическое покрытие | Да |
| Количество насадок | 1 |
| Количество режимов работы | 1 |
| Потребляемая мощность | 32 Вт |
| Состояние | Новое |
| Терморегулятор | Да |
| Тип | Плойки |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Цвет корпуса | Зеленый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Вес | 0.3 кг |
| Возможность завивки волос | Да |
| Вращение насадки | Нет |
| Время нагрева до нужной температуры | 40 сек |
| Диаметр щипцов | 25 мм |
| Дисплей | Да |
| Длина сетевого шнура | 1.8 м |
| Защита от перегрева | Да |
| Индикатор нагрева | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Количество температурных режимов | 5 |
| Максимальная температура нагрева | 210 град. |
| Минимальная температура нагрева | 130 град. |
| Насадка для выпрямления волос | Да |
| Насадка для спиральной завивки | Нет |
| Петелька для подвешивания | Да |
| Плоские щипцы | Да |
| Поворот шнура на 360 градусов | Да |
| Подсветка дисплея | Да |
| Термоизолированный наконечник | Да |
| Тип терморегулятора | Плавный |
| Функция автоотключения | Да |
| Функция быстрого нагрева | Да |
| Функция ионизации | Да |
| Ширина пластин | 25 мм |
| Щипцы для спиральной завивки | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 570 ₴









