Машинка для стрижки волосся Camry 2835 забезпечує професійну та точну стрижку за допомогою титанової головки та керамічного леза.
Потужний акумулятор дозволяє користуватися бритвою до кількох годин. Бритва оснащена 8 різними гребінцями: 1,5, 3, 4,5, 6, 9, 12, 15, 18 мм. РК-дисплей показує відсоток заряду батареї та швидкість обертання, яку можна регулювати в діапазоні від 6000 до 7000 об/хв.
У комплект входить кабель USB-C довжиною 2 м.
LCD дисплей
Тривалість до 180 хв
2 швидкості 6000 об / хв і 7000 об / хв
Керамічне лезо з сірим титановим покриттям
Регульована довжина різання 0,8-2,0 мм
Літієва батарея: 2000 мАг
2,5 години швидкої зарядки
Час роботи до 3 годин
8 знімних гребінців: 1,5, 3, 4,5, 6, 9, 12, 15, 18 мм
Провід USB типу C довжиною 2 м
Щітка для чищення та пляшка з маслом
Максимальна потужність: 100 Вт
Номінальна потужність: 5 Вт
Розміри: 11,6c22,6x7,4 см
Вага: 400 грам
Тип штекера: USB
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Camry |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество насадок | 8 |
| Количество установок длины | 8 |
| Максимальная длина стрижки | 18 мм |
| Минимальная длина стрижки | 15 мм |
| Регулировка длины | Сменные насадки |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Аккумулятор, Сеть 220 В |
| Тип прибора | Универсальная машинка для стрижки |
| Триммер для окантовки | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Бритвенная насадка | Да |
| Вес | 0.41 кг |
| Время заряда аккумулятора | 2.5 час |
| Керамическое покрытие | Да |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Насадка для стрижки бороды и усов | Да |
| Насадка-триммер для носа и ушей | Да |
| Насадка-триммер для тела | Да |
| Скорость мотора | 6000 об/мин |
| Стационарное зарядное устройство | Да |
| Тип элементов питания | Li-Ion |
| Ширина лезвия | 35 мм |
| Щеточка для чистки | Да |
Информация для заказа
- Цена: 1 660 ₴












