Якщо ви шукаєте елегантний і практичний подарунок для близької людини, варто звернути увагу на професійний тример ADLER AD 2836g преміум металевий.
Це прилад, який знайде застосування в кожному домі, де знайдеться любитель доглядати та вкорочувати волосся на обличчі безболісно та швидко. Він не тільки функціональний, але і відрізняється оригінальним дизайном. Багатофункціональний професійний тример
Навіть у себе вдома ви можете відчути себе в гостях у професійного перукаря. Все, що вам потрібно зробити, це взяти наш тример, який вражає своєю функціональністю та дизайном. Пристрій має літієвий акумулятор (1400 мАг), який забезпечує швидку зарядку всього за 2 години, а потім безперебійну роботу до 120 хвилин. Завдяки цьому вам не доведеться часто заряджати тример, і він буде готовий до використання.
Крім того, зарядка відбувається через кабель USB C, який ви знайдете в комплекті. Його довжина становить 2 м, що полегшує зарядку тримера практично в будь-яких ситуаціях від будь-якого пристрою з USB-входом. Більше не потрібно шукати невикористаний сокет.
Тример має сіре керамічне лезо з титановим покриттям, яке є дуже міцним і дозволяє точно підстригти волосся. У комплект входять чотири кришки тримера: 1,5 мм, 3 мм, 4,5 мм і 6 мм, за допомогою яких легше контролювати довжину волосся, бороди та вусів. Завдяки їм можна вирізати химерні візерунки з волосся, підстригти тільки щетину або просто вуса. У свою чергу, щіточка для чищення лез і пляшка з маслом, що входять в комплект, дозволяють мити, доглядати і обслуговувати прилад, завдяки чому він прослужить довгі роки.
Максимальна потужність 100 Вт, форма і металеве покриття роблять обладнання елегантним у кожній ванній кімнаті. Кнопки на видному місці дозволяють легко вмикати та вимикати бритву, а лампа інформує про хід зарядки акумулятора. Захисний ковпачок захищає леза від пошкоджень і потрапляння в них бруду, наприклад пилу та частинок піску.
Керамічне лезо з сірим титановим покриттям
Робота від літієвої батареї (1400 мАг)
2 години швидкої зарядки
Час роботи до 300 хвилин
4 знімних гребінця (1,5, 3, 4,5, 6 мм)
Довжина різу без кришки 0,9 мм
Кабель USB Type-C 2 м в комплекті
Щітка для чищення та пляшка з маслом
Максимальна потужність: 100 Вт
Номінальна потужність: 5 Вт
Розміри: 44c40x160 мм
Час завантаження: 180 хв
Вага: 250 грам
Тип штекера: USB
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Детская/тихая стрижка | Нет |
| Количество насадок | 4 |
| Количество установок длины | 4 |
| Максимальная длина стрижки | 6 мм |
| Минимальная длина стрижки | 1.5 мм |
| Регулировка длины | Сменные насадки |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Тип прибора | Набор для стрижки |
| Триммер для окантовки | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Бритвенная насадка | Да |
| Вес | 0.25 кг |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Время заряда аккумулятора | 1.8 час |
| Время работы от аккумулятора | 300 мин |
| Гипоаллергенное покрытие | Да |
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
| Керамическое покрытие | Да |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Насадка для стрижки бороды и усов | Да |
| Насадка для филировки | Да |
| Насадка-триммер для носа и ушей | Да |
| Насадка-триммер для тела | Да |
| Стационарное зарядное устройство | Да |
| Тип элементов питания | Li-Ion |
| Ширина лезвия | 35 мм |
| Щеточка для чистки | Да |
Информация для заказа
- Цена: 1 300 ₴












