Adler AD 2839 - це сучасна машинка для стрижки волосся, яка поєднує в собі найвищу точність стрижки з передовими технологіями.
Завдяки міцній конструкції, ємній батареї та ряду практичних аксесуарів, це ідеальний інструмент для тих, хто шукає професійних результатів, не виходячи з дому. Оснащений титановою головкою з керамічним лезом і тихим двигуном, він гарантує високу ефективність різання з мінімальним шумом. Adler AD 2839 - це комплексне рішення для тих, хто хоче насолоджуватися професійною стрижкою, не виходячи з дому. Завдяки розширеним функціям, міцній конструкції та широкому асортименту аксесуарів ця машинка для стрижки волосся стане незамінним партнером у щоденному догляді за волоссям.
РК-дисплей: Інтуїтивно зрозуміло інформує про стан зарядки та активний режим роботи.
Водостійкість IPX 6: дозволяє легко мити під проточною водою.
Ефективна батарея ємністю 2000 мАг забезпечує до 180 хвилин роботи на одному заряді.
Зарядка за допомогою USB-кабелю: забезпечує зручне й універсальне заряджання завдяки USB-кабелю довжиною 1,2 м, який входить у комплект.
Титанова головка з керамічним лезом: забезпечує виняткову довговічність і точність різання.
Тихий двигун: забезпечує комфортне використання навіть під час тривалої стрижки.
Режим Turbo: збільшує потужність стрижки, ідеально підходить для густого та складного волосся.
6 гребінців: пропонує широкий діапазон довжин стрижки (3, 6, 9, 12, 15, 18 мм) для індивідуальних уподобань стилю.
3 насадки для затінення: для створення професійних ефектів затінення та текстурування волосся.
Машинка для стрижки волосся
LCD дисплей
Водонепроникність: IPX 6
Працює від акумулятора
Зарядка через USB кабель
Час роботи: до 180 хв
Час зарядки: 150 хв
Титанова головка з керамічним лезом
Тихий двигун
Ємний акумулятор 2000MAh
Турбо режим
6 насадок-гребінців: 3, 6, 9, 12, 15, 18 мм
3 насадки для затінення ліворуч/праворуч + розрідження
USB-кабель для зарядки 1,2 м
У набір входить пензлик, оливкова олія і USB-кабель
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество насадок | 6 |
| Количество установок длины | 6 |
| Максимальная длина стрижки | 18 мм |
| Минимальная длина стрижки | 3 мм |
| Регулировка длины | Сменные насадки |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Аккумулятор, Сеть 220 В |
| Тип прибора | Универсальная машинка для стрижки |
| Триммер для окантовки | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Бритвенная насадка | Да |
| Вес | 0.34 кг |
| Время заряда аккумулятора | 1.4 час |
| Время работы от аккумулятора | 180 мин |
| Керамическое покрытие | Да |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Насадка для стрижки бороды и усов | Да |
| Насадка-триммер для носа и ушей | Да |
| Насадка-триммер для тела | Да |
| Скорость мотора | 6000 об/мин |
| Стационарное зарядное устройство | Да |
| Тип элементов питания | Li-Ion |
| Ширина лезвия | 35 мм |
| Щеточка для чистки | Да |
Информация для заказа
- Цена: 1 000 ₴












