Відкрийте для себе новий вимір точного стрижки з Camry CR 2841, вдосконаленою машинкою для стрижки, яка поєднує сучасні технології з неперевершеним комфортом використання.
Завдяки міцній конструкції, ємній батареї та набору насадок ця машинка для стрижки волосся є ідеальним вибором для тих, хто цінує професійні результати в комфорті вдома.
РК-дисплей: забезпечує легкий доступ до інформації про стан батареї та вибрану швидкість, дозволяючи повністю контролювати процес різання.
Водостійкість IPX 6: забезпечує захист від води, що значно полегшує підтримку гігієни та чистоти пристрою.
Підставка для зарядки: елегантна та функціональна, дозволяє зручно заряджати та зберігати машинку для стрижки.
Живлення від батареї: завдяки ємній батареї 2000 мАг машинка для стрижки забезпечує до 210 хвилин безперервної роботи, забезпечуючи виняткову продуктивність.
Заряджання за допомогою USB-кабелю: проста й універсальна зарядка за допомогою USB-кабелю довжиною 1,2 м, що входить у комплект.
Титанова головка з керамічним лезом: гарантує гостру й точну роботу, мінімізуючи ризик подразнення.
Тихий двигун: працює ефективно, зберігаючи низький рівень шуму, що ідеально підходить для користувачів із високою чутливістю до звуку.
5 швидкостей (5000-7000 об/хв): дозволяє регулювати потужність стрижки відповідно до різних типів волосся та вподобань користувача.
5 насадок-гребінців: розміри 3, 6, 9, 12, 15, 18 мм дозволяють точно регулювати довжину стрижки.
3 насадки для відтінення: ідеально підходять для створення природних переходів і ефектів розрідження для ще більшої різноманітності укладок.
Машинка для стрижки волосся
LCD дисплей
Водонепроникність: IPX 6
Працює від акумулятора
Підставка для зарядки
Зарядка через USB кабель
Час роботи: до 210 хв
Титанова головка з керамічним лезом
Тихий двигун
Ємний акумулятор 2000MAh
5 робочих швидкостей: 5000-7000 об/хв
6 насадок-гребінців: 3, 6, 9, 12, 15, 18 мм
3 насадки для затінення ліворуч/праворуч + розрідження
USB-кабель для зарядки 1,2 м
У набір входить пензлик, оливкова олія і USB-кабель
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Camry |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество насадок | 6 |
| Количество установок длины | 6 |
| Максимальная длина стрижки | 18 мм |
| Минимальная длина стрижки | 3 мм |
| Регулировка длины | Сменные насадки |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Аккумулятор, Сеть 220 В |
| Тип прибора | Универсальная машинка для стрижки |
| Триммер для окантовки | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Бритвенная насадка | Да |
| Вес | 0.4 кг |
| Время заряда аккумулятора | 1.8 час |
| Время работы от аккумулятора | 210 мин |
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
| Керамическое покрытие | Да |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Насадка для стрижки бороды и усов | Да |
| Насадка-триммер для носа и ушей | Да |
| Насадка-триммер для тела | Да |
| Скорость мотора | 7000 об/мин |
| Стационарное зарядное устройство | Да |
| Тип элементов питания | Li-Ion |
| Ширина лезвия | 35 мм |
| Щеточка для чистки | Да |
Информация для заказа
- Цена: 1 235 ₴












