Відкрийте для себе нову якість стрижки з професійною машинкою для стрижки Mesko MS 2842.
Розроблена з урахуванням точності, комфорту використання та довговічності, ця машинка для стрижки виправдає очікування навіть найвимогливіших користувачів. Оснащений сучасними функціями, Mesko MS 2842 є ідеальним рішенням для тих, хто цінує відмінний результат стрижки в домашніх умовах.
Світлодіодний дисплей: інтуїтивно зрозумілий світлодіодний дисплей дає вам повний контроль над станом батареї та налаштуваннями, дозволяючи вам точно адаптувати його до ваших потреб.
USB-зарядка: завдяки універсальній USB-зарядці машинка для стрижки готова до використання в будь-який час і в будь-якому місці, пропонуючи до 200 хвилин безперервного використання лише після 150 хвилин заряджання.
Водонепроникність за стандартом IPX6: впевнено використовуйте бритву у вологих умовах, полегшуючи очищення та забезпечуючи вищий рівень гігієни.
Титанова головка з керамічним лезом: вони забезпечують тривалу гостроту та дбайливі до шкіри, зводячи до мінімуму ризик подразнення.
4 насадки-гребінці: виберіть відповідну довжину стрижки – 3, 6, 10, 13 мм, щоб налаштувати стрижку відповідно до ваших індивідуальних уподобань.
Важіль ріжучого леза з прецизійним регулюванням: легко регулюйте довжину різу від 0,8 до 1,4 мм для ідеальної обробки.
Кабель USB довжиною 1,2 м: забезпечує комфорт і свободу рухів під час різання.
Машинка для стрижки волосся
Світлодіодний дисплей
USB зарядка
Водонепроникність: IPX6
Час використання: до 200 хв
Час зарядки: 150 хвилин
Титанова головка з керамічним лезом
4 насадки-гребінці: 3, 6, 10, 13 мм
Важіль ріжучого леза з точним регулюванням: 0,8/1,0/1,2/1,4 мм,
USB-кабель 1,2 м
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mesko |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество насадок | 4 |
| Количество установок длины | 4 |
| Максимальная длина стрижки | 13 мм |
| Минимальная длина стрижки | 3 мм |
| Регулировка длины | Сменные насадки |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Аккумулятор, Сеть 220 В |
| Тип прибора | Универсальная машинка для стрижки |
| Триммер для окантовки | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Бритвенная насадка | Да |
| Вес | 0.32 кг |
| Время заряда аккумулятора | 1.6 час |
| Время работы от аккумулятора | 200 мин |
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
| Керамическое покрытие | Да |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Насадка для стрижки бороды и усов | Да |
| Насадка-триммер для носа и ушей | Да |
| Насадка-триммер для тела | Да |
| Стационарное зарядное устройство | Да |
| Тип элементов питания | Li-Ion |
| Ширина лезвия | 35 мм |
| Щеточка для чистки | Да |
Информация для заказа
- Цена: 899 ₴











