Mesko MS 2843 - це сучасна машинка для стрижки волосся, яка поєднує в собі високу ефективність і передові технології.
Ідеально підходить для тих, хто шукає професійних результатів вдома. Оснащений міцною титановою головкою з керамічним лезом, він гарантує точне різання під час кожного використання. Завдяки тихому мотору і режиму Turbo стрижка стає швидше і комфортніше навіть з густим і складним волоссям. Завдяки розширеним функціям і міцній конструкції стригти волосся стає легше, швидше і приносить більше задоволення. Виберіть Mesko MS 2843 і насолоджуйтеся професійними результатами щодня.
РК-дисплей: повідомляє про стан зарядки та активований режим роботи, забезпечуючи контроль над процесом різання.
Водостійкість IPX 6: забезпечує легке очищення під проточною водою, покращуючи гігієну та комфорт використання.
Потужність батареї: ємна батарея ємністю 2000 мАг забезпечує до 180 хвилин безперервної роботи лише після 150 хвилин зарядки.
Зарядка за допомогою USB-кабелю: універсальна та зручна зарядка за допомогою USB-кабелю 1,2 м, що входить у комплект.
Титанова головка з керамічним лезом: для чудової гостроти та довговічності, що забезпечує точне та рівне різання.
Тихий двигун: забезпечує комфортну та тиху роботу, ідеально підходить для використання вдома.
Режим Turbo: збільшує потужність стрижки, ідеально підходить для роботи з густим і складним волоссям.
4 насадки для гребінців: у набір входять насадки довжиною 3, 6, 9, 12 мм, що дає змогу робити різноманітні укладання та стрижки.
Машинка для стрижки волосся
LCD дисплей
Водонепроникність: IPX 6
Працює від акумулятора
Зарядка через USB кабель
Час роботи: до 180 хв
Час зарядки: 150 хв
Титанова головка з керамічним лезом
Тихий двигун
Ємний акумулятор 2000MAh
Турбо режим
5 насадок-гребінців: 3, 6, 9, 12 мм
USB-кабель для зарядки 1,2 м
У набір входить пензлик, оливкова олія і USB-кабель
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mesko |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество насадок | 5 |
| Количество установок длины | 5 |
| Максимальная длина стрижки | 12 мм |
| Минимальная длина стрижки | 3 мм |
| Регулировка длины | Сменные насадки |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Аккумулятор, Сеть 220 В |
| Тип прибора | Универсальная машинка для стрижки |
| Триммер для окантовки | Да |
| Цвет | Хром |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Бритвенная насадка | Да |
| Вес | 0.34 кг |
| Время заряда аккумулятора | 1.4 час |
| Время работы от аккумулятора | 180 мин |
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
| Керамическое покрытие | Да |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Насадка для стрижки бороды и усов | Да |
| Насадка-триммер для носа и ушей | Да |
| Насадка-триммер для тела | Да |
| Стационарное зарядное устройство | Да |
| Тип элементов питания | Li-Ion |
| Ширина лезвия | 35 мм |
| Щеточка для чистки | Да |
Информация для заказа
- Цена: 1 050 ₴











