Чудовий вибір для жінки, яка хоче підкреслити красу свого волосся.
Елегантний стайлер із шістьма знімними баштовими щітками різного розміру. Завдяки 3 ступеням контролю температури і потужності 1200 Вт дозволяє фіксувати локони, а також створювати об'ємні локони і хвилі при прямому волоссі. Це дуже зручно завдяки шнуру, що обертається на 360 градусів, і спеціальній петлі для підвішування.
Набір для укладки волосся 6 в 1
2 налаштування температури
Класний кадр
Сильний нагрівальний елемент
6 змінних насадок:
- пензлик діаметром 34 мм
- щітка діаметром 30 мм з висувними зубцями
- щітка діаметром 21 мм з нейлоновою щетиною
- плойка з затиском діаметром 20 мм
- гребінець
- концентратор
Крута ручка
Насадки, що не нагріваються - зручно тримати під час роботи
Поворотний шнур
Гачок для підвішування
Дорожня сумка
Довжина шнура живлення: 175 см
Колір шнура живлення: чорний
Тип вилки: C
Номінальна потужність: 1000 Вт
Максимальна потужність: 1200 Вт
Живлення: 220-240 В ~ 50 Гц
Колір: чорний з елементами золота
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Керамическое покрытие | Да |
| Количество насадок | 6 |
| Количество режимов работы | 6 |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Состояние | Новое |
| Терморегулятор | Да |
| Тип | Наборы для укладки |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Цвет корпуса | Черный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Вес | 0.64 кг |
| Возможность завивки волос | Да |
| Время нагрева до нужной температуры | 40 сек |
| Диаметр щетки | 34 мм |
| Дисплей | Нет |
| Длина сетевого шнура | 1.75 м |
| Защита от перегрева | Да |
| Индикатор нагрева | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Количество температурных режимов | 2 |
| Насадка для спиральной завивки | Да |
| Насадка-щетка | Да |
| Петелька для подвешивания | Нет |
| Поворот шнура на 360 градусов | Да |
| Термоизолированный наконечник | Да |
| Тип терморегулятора | Плавный |
| Функция автоотключения | Да |
| Функция быстрого нагрева | Да |
Информация для заказа
- Цена: 950 ₴











