Зволожувач оснащений ультразвуковим високочастотним генератором, який розбиває воду на дрібні частинки діаметром 1-5 мкм. Використовувана система вентиляції витягує мікроскопічні молекули води в повітря, а потім під час випаровування зволожує повітря для досягнення очікуваного рівня вологості. Ефект зволоження помітний у вигляді дрібного туману, що виходить через сопло пристрою.
Сухе повітря може бути дуже неприємним, особливо якщо хтось із ваших домочадців страждає алергією. Подразнене горло, шкіра та нерухоме волосся - це проблема, яка може нас дратувати цілий рік. Ідеальним рішенням є професійний зволожувач повітря CAMRY CR 7964, який не потребує від нас великих обсягів роботи та швидко та ефективно покращить повітря в кожному приміщенні.
Налив води зверху, моніторинг і відображення поточних значень вологості і температури зроблять використання зволожувача зручним. Ємність резервуара для води становить 4,2 літра, що дозволяє використовувати його до 14 годин на одній заправці.
Потужність зволоження становить 300 мл/год, що дозволяє зволожити приміщення до 35 м². Функція гігрометра дозволяє встановити вологість від 45 до 90%. Завдяки таймеру можна запрограмувати пристрій на відключення. Режим сну буде підтримувати постійну вологість 65% і вимкне дисплей, щоб ви могли без проблем заснути вночі. Пристрій працює надзвичайно тихо, тому його можна поставити навіть у дитячій кімнаті. У комплект входить фільтр для видалення накипу, який продовжує термін служби зволожувача. Регулювання інтенсивності зволоження і обертовий туманоотвод дозволяє налаштувати пристрій відповідно до ваших уподобань
LCD панель управління
Пульт
Бак для води з верхнім заповненням
Пристрій постійно контролює і відображає поточну вологість і температуру
Продуктивність зволоження 300 мл / год
Ультразвукова технологія розбиває воду на дрібні частинки туману діаметром 1-5 мкм
Фільтр для видалення накипу в комплекті
Функція гігрометра 45-90% - високоякісний датчик встановлює цільову вологість
Функція автоматичного відключення - відсутність датчика води
Таймер - автоматичне відключення через 1/2/4/8 годин
Режим сну підтримує постійну вологість 65% і затемнює дисплей для комфортного сну
3-ступеневе регулювання інтенсивності зволоження
Насадка випуску туману, що обертається на 360°
Площа покриття 35 м2
Ємність бака для води 4,2 л
Час роботи на одну заправку мінімум 14 годин
Рівень шуму <35 дБ, пристрій надзвичайно тихий для міцного нічного сну
Розміри: 16 х 16 х 37 см
Потужність 25Вт
Живлення: 220-240V ~ 50 / 60Hz
Батарея пульта дистанційного керування 1 x CR2025
Тип вилки: C
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Camry |
| Страна производитель | Польша |
| Встроенный гигростат | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Объем резервуара для воды | 4.2 л |
| Потребляемая мощность | 25 Вт |
| Применение прибора | Для детской комнаты, Для дома, квартиры, Для офисов и других коммерческих объектов |
| Рекомендуемый объем помещения | 35 куб. м |
| Состояние | Новое |
| Тип | Очиститель/увлажнитель |
| Тип увлажнителя | Ультразвуковой |
| Тип управления | Сенсорное |
| Дополнительные функции и характеристики прибора | |
| Автоотключение при отсутствии воды | Да |
| Ароматизация | Да |
| Дисплей | Да |
| Защита от детей | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Ночной режим работы | Да |
| Озонирование | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Регулировка интенсивности испарения | Да |
| Таймер | Да |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Функция ионизации | Да |
| Габаритные размеры прибора | |
| Вес | 1 кг |
| Высота | 37 мм |
| Глубина | 16 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Параметры формы и размещения прибора | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Подсветка | Да |
| Тип установки | Настольный |
| Цвет корпуса | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 2 465 ₴












