Зволожувач здивує Вас своєю передовою технологією та функціональністю, яка дозволить створити ідеальні умови для вологості повітря у Вашому приміщенні. Прилад оснащений світлодіодним дисплеєм з сенсорними кнопками, завдяки чому він забезпечить зручну роботу і точний контроль зволоження. Завдяки унікальній конструкції, яка дозволяє наповнювати резервуар для води зверху, користуватися зволожувачем стало ще простіше та ергономічніше. Пристрій відстежує та відображає поточну вологість у приміщенні в режимі реального часу, дозволяючи відстежувати умови.
Найбільшою перевагою цього зволожувача є його інтелектуальна система управління зволоженням. Коли вологість у приміщенні відхиляється на 5% від встановленого рівня, зволожувач автоматично запускає або зупиняє процес зволоження, забезпечуючи підтримку оптимальних умов у вашому середовищі. Завдяки ультразвуковій технології зволожувач розбиває воду на мікроскопічні частинки туману діаметром 1-5 мікрометрів, які м’яко плавають у повітрі, ефективно підвищуючи вологість. Насолоджуйтеся здоровим і приємним диханням завдяки функції ароматерапії, яка дозволяє додавати ефірні олії.
Крім того, зволожувач повітря Adler 7972 оснащений функцією гігрометра, яка точно встановлює цільову вологість у діапазоні від 40% до 90%. Удосконалений датчик нестачі води забезпечує безпеку використання, автоматично вимикаючи пристрій, коли запаси води закінчуються.
Завдяки таймеру ви можете налаштувати час роботи зволожувача відповідно до ваших потреб, вибравши опцію автоматичного відключення через 1, 2, 4 або 6 годин. Триступінчасте регулювання інтенсивності зволоження дозволяє підлаштувати роботу приладу під розмір і умови приміщення. Резервуар для води з вражаючою ємністю 4,0 літра та тривалий час роботи на одне заповнення понад 13 годин гарантують тривале та ефективне зволоження.
Світлодіодний дисплей з сенсорними клавішами
Верхнє заповнення водою
Пристрій постійно контролює і відображає поточну вологість
Пристрій автоматично вмикає і вимикає процес зволоження при відхиленні поточної вологості в приміщенні на 5% від встановленого рівня вологості.
Продуктивність зволоження 150-300 мл/год
Ультразвукова технологія розбиває воду на дрібні частинки туману діаметром 1-5 мкм
Режим сну
Функція гігрометра 40-90% - високоякісний датчик встановлює цільову вологість
Функція автоматичного відключення: датчик відсутності води
Таймер - автоматичне відключення через 1, 2, 4 і 6 годин
Функція ароматерапії – нанесіть на себе водорозчинні ефірні масла
3-ступеневе регулювання інтенсивності зволоження
Робоча площа до 35м2
Ємність бака для води 4,0 л
Час роботи на одну заправку понад 13 годин
Рівень шуму <35 дБ, пристрій надзвичайно тихий для міцного сну
Тип вилки: C
Шнур живлення: 140 см, колір білий
Сировина корпусу: міцний ABS
Розміри: 23х19х27,6см
Потужність 23W
Джерело живлення: 220-240В ~50-60Гц
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Польша |
| Встроенный гигростат | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Объем резервуара для воды | 4 л |
| Применение прибора | Для дома, квартиры, Для офисов и других коммерческих объектов, Для больниц, санаториев, пансионатов, Для детской комнаты, Для людей, страдающих аллергией |
| Рекомендуемый объем помещения | 35 куб. м |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ароматизатор |
| Тип увлажнителя | Ультразвуковой |
| Тип управления | Сенсорное |
| Дополнительные функции и характеристики прибора | |
| Автоотключение при отсутствии воды | Да |
| Ароматизация | Да |
| Дисплей | Да |
| Защита от детей | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Регулировка интенсивности испарения | Да |
| Таймер | Да |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Уровень шума | 35 дБ |
| Функция ионизации | Да |
| Габаритные размеры прибора | |
| Вес | 1.5 кг |
| Высота | 27.6 мм |
| Глубина | 19 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Параметры формы и размещения прибора | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Подсветка | Нет |
| Тип установки | Настольный |
| Цвет корпуса | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 2 299 ₴












