Здивує вас своєю передовою технологією та функціональністю, яка створить ідеальні умови вологості повітря у вашому салоні. Прилад оснащений світлодіодним дисплеєм з сенсорними кнопками, що забезпечує зручне управління і точний контроль зволоження.
Завдяки унікальній конструкції, яка дозволяє наповнювати резервуар для води зверху, це робить використання зволожувача ще простішим. Пристрій контролює та відображає поточну вологість у приміщенні, що дозволяє точно контролювати умови. Camry CR 7973b забезпечує високу ефективність зволоження в діапазоні від 100 до 260 мл на годину. Завдяки цьому ваша квартира завжди буде належним чином зволожена. Завдяки передовій ультразвуковій технології зволожувач розбиває воду на дрібні частинки туману діаметром 1-5 мікрон. Це робить зволожене повітря ніжним і ефективним. Функція нічного режиму дозволяє вам насолоджуватися хорошим сном, забезпечуючи тиху роботу зволожувача навіть вночі. Датчик нестачі води автоматично вимикає зволожувач, коли вода в пристрої закінчується
Ультразвуковий зволожувач Camry CR 7973b - це не тільки пристрій, який покращує якість повітря у вашому домі, але й елегантне доповнення до інтер'єру. Завдяки сучасному дизайну він ідеально впишеться в будь-яке приміщення. Завдяки цьому ви можете насолоджуватися здоровим і комфортним середовищем незалежно від пори року.
Світлодіодний дисплей з сенсорними клавішами
Верхнє заповнення водою
Пристрій постійно контролює і відображає поточну вологість і температуру в приміщенні
Пристрій автоматично вмикає та вимикає процес зволоження, коли функція постійної вологості включена на потрібному рівні
Поки функцію постійної вологості вимкнено, туман подається постійно
Продуктивність зволоження 100-260 мл/год
Ультразвукова технологія розбиває воду на дрібні частинки туману діаметром 1-5 мкм
Режим сну
Функція гігрометра 40-90% - високоякісний датчик встановлює цільову вологість
Функція автоматичного відключення: датчик відсутності води
Таймер - автоматичне відключення через 1, 2, 4 і 8 годин
Функція ароматерапії – нанесіть улюблені водорозчинні ефірні олії
5-ступеневе регулювання інтенсивності зволоження
Робоча площа до 35м2
Ємність бака для води 5,0 літрів
Час роботи на одну заправку понад 15 годин
Рівень шуму <35 дБ, пристрій надзвичайно тихий для спокійного сну
Тип вилки: C
Шнур живлення: 150 см, колір чорний
Сировина корпусу: міцний ABS, AS пластик
Розміри: 21,9x25x25,6см
Потужність 23W
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Camry |
| Страна производитель | Польша |
| Встроенный гигростат | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Объем резервуара для воды | 5 л |
| Применение прибора | Для дома, квартиры, Для офисов и других коммерческих объектов, Для больниц, санаториев, пансионатов, Для детской комнаты, Для людей, страдающих аллергией |
| Рекомендуемый объем помещения | 35 куб. м |
| Состояние | Новое |
| Тип | Очиститель/увлажнитель |
| Тип увлажнителя | Ультразвуковой |
| Тип управления | Сенсорное |
| Дополнительные функции и характеристики прибора | |
| Автоотключение при отсутствии воды | Да |
| Дисплей | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Ночной режим работы | Да |
| Регулировка интенсивности испарения | Да |
| Таймер | Да |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| УФ-лампа | Да |
| Габаритные размеры прибора | |
| Вес | 1.86 кг |
| Высота | 25.6 мм |
| Глубина | 25 мм |
| Ширина | 21.9 мм |
| Параметры формы и размещения прибора | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Подсветка | Нет |
| Тип установки | Настольный |
| Цвет корпуса | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 2 450 ₴












