Сучасний пристрій, призначений для швидкого і зручного виготовлення кубиків льоду. Завдяки розширеним функціям і простоті керування у вас завжди будуть свіжі та прохолодні шматочки льоду для улюблених напоїв.
Висока продуктивність: льодогенератор AD 8086 може виготовляти до 9 кубиків льоду за один цикл, забезпечуючи достатньо льоду для більшості випадків. Незалежно від того, чи плануєте ви вечірку, зустріч або романтичну вечерю, цей льодогенератор надасть вам необхідний лід. Прилад оснащений функцією контролю рівня води. Коли резервуар для води спорожніє, льодогенератор автоматично повідомить вам, що потрібно долити воду. Вам більше не доведеться вручну перевіряти рівень води або турбуватися про припинення виробництва льоду. Перша партія з 9 кубиків льоду буде готова через 9-13 хвилин після запуску машини.
висока ефективність - льодогенератор виробляє 12 кг кубиків на добу; перша порція льоду (9 кубиків) готова через 9-13 хвилин після запуску машини
Прозора кришка - заслінка оснащена прозорою кришкою, завдяки якій ви можете стежити за стадією підготовленого льоду, не вимикаючи пристрій.
Кількість кубиків льоду на цикл: 9
Інформація про нестачу води - пристрій повідомить вам, коли потрібно долити воду, без необхідності контролювати рівень води
Індикатор повного резервуара для льоду - пристрій має резервуар для збору підготовленого льоду ємністю 0,6 кг - коли цей резервуар буде заповнений, льодогенератор повідомить вам, що його потрібно спорожнити
Автоматичне очищення дозволяє регулярно і зручно чистити пристрій - вімкніть цю опцію і через кілька хвилин пристрій готовий до подальшої роботи
Ємність бака для води: 1,5 л
Добовий вихід льоду: 12 кг/24 години
Ємність для зберігання льоду: 1,5 л/600 г
Холодоагент: R600a / 20г
Максимальні габаритні розміри (Ш×Г×В): 228X320X297 мм
Вага пристрою: 7,7 кг
Довжина кабелю живлення: 117 см
Колір кабелю живлення: чорний
Колір пристрою: сріблястий
Матеріал корпусу пристрою: пластик
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Польша |
| Вид льда | Гранулированный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальная производительность | 12 кг |
| Материал | Пластик |
| Номинальная потребляемая мощность | 100 Вт |
| Сфера использования | Fast-food, Офисы организаций, Для бара, HoReCa |
| Тип охлаждения | Водяной |
| Тип управления | Электро-механическое |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7.02 кг |
| Высота | 32.5 мм |
| Длина | 26.5 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Вместимость резервуара для льда | 12 кг |
| Объем резервуара для воды | 1.5 л |
| Тип резервуара для льда | Выносной |
Информация для заказа
- Цена: 4 599 ₴












