Кухонні ваги Adler AD 3167 - це ідеальне поєднання елегантного дизайну та сучасних технологій, що робить їх незамінним помічником на кухні.
Корпус ваг виготовлений зі скла і має велику поверхню для зважування розміром 24 х 18 см, забезпечуючи зручність у використанні. Ваги здатні витримувати навантаження до 10 кг, що дає змогу без проблем зважувати великі та важкі інгредієнти. Водонепроникність пристрою робить його ідеальним для кухонних умов. Ваги оснащені роз'ємом micro USB типу B для заряджання (кабель у комплекті), і одного заряду вистачає на 3-4 місяці за регулярного використання 3-4 рази на день.
Ємність: 10 кг
Розділ: 1 г/0,1 фунта: унція 1 мл/0,1 рідка унція
Одиниці: г, фунти: унції, мл
Розмір вагової платформи: 24см х 18см.
Витягніть РК-дисплей
Розмір РК-дисплея: 6,2 см х 2,8 см.
IPX5 водонепроникний
Кабель micro USB типу B - для зарядки (входить до комплекту)
Довжина кабелю: 1 м
Чорний колір
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Польша |
| Вид кухонных весов | электронные |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Компенсация тары | Нет |
| Конструкция тары | платформа |
| Максимальный вес | 10 кг |
| Состояние | Новое |
| Съемная тара | Нет |
| Тип элементов питания | другие |
| Точность измерения | 1 г |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1 кг |
| Высота | 70 мм |
| Глубина | 240 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Единицы измерения | Килограммы, Грамм |
| Измерение объема жидкости | Нет |
| Индикатор заряда элементов питания | Нет |
| Индикация перегрузки | Нет |
| Крепление на стену | Нет |
| Материал корпуса | Стекло |
| Последовательное взвешивание | Нет |
| Счетчик калорий | Нет |
| Таймер | Нет |
| Функция автоотключения | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Часы | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип весов | Электронные |
| Функция автовключения | Да |
Информация для заказа
- Цена: 699 ₴












