Фен потужністю 2200 Вт із сучасним дизайном.
У той же час він дуже ефективний і довговічний - все завдяки використанню високоякісних матеріалів. Це ідеальний вибір для людей, які витрачають більше п’яти секунд на створення зачіски. Різні налаштування швидкості та температури дозволяють регулювати швидкість сушіння волосся відповідно до ваших потреб.
Фен має ергономічну ручку і дуже легкий. Міцна петля для підвішування дозволяє мінімізувати простір, необхідний для зберігання пристрою. Крім того, у фена є кнопка Cool shot.
Потужність: 2000-2200Вт
двигун постійного струму
2 налаштування швидкості
Функція холодного пострілу
Концентратор
Сучасний дизайн
Складна ручка
Гачок для підвішування
Тип вилки: C
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество насадок | 1 |
| Количество режимов работы | 2 |
| Количество скоростей | 2 |
| Количество температурных режимов | 2 |
| Мощность фена | 2200 Вт |
| Режим Турбо | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фен |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Турмалиновое покрытие | Нет |
| Холодный обдув | Да |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.55 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Диффузор | Нет |
| Защита от перегрева | Да |
| Концентратор | Да |
| Петелька для подвешивания | Да |
| Регулировка скорости | Да |
| Складная ручка | Да |
| Терморегулятор | Да |
Информация для заказа
- Цена: 670 ₴












