Коли настає час важливих урочистостей на роботі, серед друзів чи в родині, ми хочемо виглядати елегантно та модно.
Однією з основних проблем є питання, що робити з волоссям?! Однак, не завжди у нас є час на відвідування перукарні, або ж перукар встигає попрацювати над нами в останній момент. Ось чому варто мати вдома наш спеціальний фен! Фен MESKO MS 2250 - це пристрій з високою потужністю, який за кілька миттєвостей швидко висушить волосся і допоможе створити елегантну зачіску.
Фен оснащений 2-швидкісними режимами. Перемикачі розташовані в легкодоступному місці: на ручці фена, що допомагає комфортно і швидко змінювати налаштування. Низька швидкість ідеально підійде, якщо ви хочете висушити або змоделювати злегка вологе волосся. Висока швидкість підійде, якщо ви хочете швидко змоделювати дуже густе волосся.
Максимальна потужність 1400 Вт
Номінальна потужність 800-1000 Вт
Вбудований перемикач керування:
- два налаштування швидкості повітря 0/1/2
- два налаштування температури 0/1/2
Складна ручка
Концентратор
Сучасний дизайн
Ергономічна ручка
Довжина шнура живлення: 173 см
Тип вилки: C
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mesko |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество насадок | 1 |
| Количество режимов работы | 2 |
| Количество скоростей | 2 |
| Количество температурных режимов | 2 |
| Мощность фена | 1400 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фен |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Холодный обдув | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.32 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Диффузор | Нет |
| Длина сетевого шнура | 1.73 м |
| Защита от перегрева | Да |
| Концентратор | Да |
| Петелька для подвешивания | Нет |
| Регулировка скорости | Да |
| Складная ручка | Да |
| Терморегулятор | Да |
Информация для заказа
- Цена: 325 ₴











