Фен Camry 2268 з іонізатором - це вибір надзвичайно вимогливих людей, які піклуються про своє волосся і хочуть надати йому гарного вигляду.
Вбудований перемикач регулювання забезпечує два варіанти повітряного потоку та два температурних режими, що дозволяє налаштувати сушіння відповідно до ваших потреб. Крім того, фен має функцію подачі холодного повітря та кнопку "Швидке охолодження", яка миттєво охолоджує волосся в будь-який момент. Завдяки технології іонізації він забезпечує оптимальний догляд, а терморегулятор підвищує безпеку використання. Це ідеальний пристрій для укладання, який дбає як про ваше волосся, так і про комфорт під час сушіння.
Фен має сучасний дизайн. У комплект входить концентратор повітря, який дозволяє концентрувати повітряний потік для точної укладки. Дифузор зробить сушіння волосся м'яким і природним, ідеально підходить для хвиль або локонів. Крім того, фен оснащений підвісною ручкою, що полегшує його зберігання у ванній кімнаті або шафі. Завдяки складній ручці фен легко зберігати навіть у невеликих приміщеннях. У комплект також входить практичний чохол, який захистить фен від пилу і пошкоджень під час зберігання. Це не тільки інструмент для догляду за волоссям, але й функціональний елемент вашого стайлінгу.
2 рівні налаштувань швидкості повітря
2 температурні режими
Налаштування холодного струменя
Кнопка Quick Cool Shot - швидкий холодний струмінь, який ви можете увімкнути в будь-який момент під час сушіння волосся
Технологія негативних іонів
Термозапобіжник
Концентратор повітря
Дифузор
Петля для підвішування
Складна ручка
Сумка для зручного зберігання сушарки
Ідеально підходить для подорожей: складна ручка, дорожня сумка
Довжина шнура живлення: 1,8 м
Потужність: 1800 Вт
Живлення від електромережі: 220-240В ~50/60Гц
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Camry |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество насадок | 2 |
| Количество режимов работы | 2 |
| Количество скоростей | 2 |
| Количество температурных режимов | 3 |
| Мощность фена | 1800 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фен |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Холодный обдув | Да |
| Цвет корпуса | Синий |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.59 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Диффузор | Да |
| Длина сетевого шнура | 1.8 м |
| Защита от перегрева | Да |
| Концентратор | Да |
| Петелька для подвешивания | Да |
| Регулировка скорости | Да |
| Складная ручка | Да |
| Терморегулятор | Да |
Информация для заказа
- Цена: 999 ₴












