Чайник Adler 1372 об'ємом 0,6 літра – невеликий, але дуже практичний прилад для приготування гарячої води.
Він чудово підходить для заварювання однієї-двох чашок чаю або кави. Завдяки своїм компактним розмірам цей чайник займає мало місця на кухонній стільниці, що може бути корисним, особливо на маленьких кухнях або у випадку браку місця для зберігання більш великих пристроїв.
Чайник об'ємом 0,6 л також може стати гарним рішенням для людей, які живуть самі, або для пар, які рідко п'ють чай чи каву у великих кількостях. Такий чайник швидко нагрівається і зручний у використанні, що може стати в пригоді літнім людям або людям з обмеженими можливостями.
Макс. ємність: 0,6 л
Корпус із подвійними стінками
Корпус із міцного поліпропілену.
Внутрішня частина чайника виготовлена з нержавіючої сталі.
Плоский нагрівальний елемент з високоякісної нержавіючої сталі.
Автоматичний захист від кип'ятіння без води
Контрольна лампа
Внутрішній індикатор рівня води
Автоматичне вимкнення
Поворотна основа на 360°
Перемикач відкритої кришки
Довжина шнура живлення: 75 см.
Колір шнура живлення: білий.
Розміри виробу: 19,0 х 19,0 х 12,5 см.
Чорний колір
Вилка: Тип E/F
Номінальна потужність: 800 Вт
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Индикатор работы | Да |
| Индикатор уровня воды | Нет |
| Материал корпуса | Пластик, Нержавеющая сталь |
| Объем | 1.8 л |
| Покрытие нагревательного элемента | покрытие из нержавеющей стали |
| Потребляемая мощность | 220 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электрочайник |
| Тип нагревательного элемента | Скрытый нагревательный элемент |
| Функция автоотключения | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоотключение при отсутствии воды | Да |
| Блокировка крышки | Да |
| Дисплей | Нет |
| Длина сетевого шнура | 0.5 м |
| Длительное кипячение | Нет |
| Заварочный чайник | Нет |
| Звуковой сигнал | Нет |
| Наличие фильтра | Да |
| Отсек для шнура | Да |
| Поворот на 360 градусов | Да |
| Подсветка чайника | Нет |
| Рисунок на корпусе | Нет |
| Таймер | Нет |
| Терморегулятор | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.5 кг |
| Высота | 175 мм |
| Глубина | 180 мм |
| Ширина | 145 мм |
Информация для заказа
- Цена: 699 ₴












