Випрямляч для волосся потужністю 35 Вт з чорною керамікою. Він служить для успішного випрямлення пасом волосся, які мають тенденцію стирчати або скручуватися.
Хороший вибір для людей, яким важлива гладка зачіска. Завдяки рухомим пластинам волосся м'яко притискається між пластинами під час випрямлення. Розмір пластин: 23х90 мм дозволяє сформувати широкий пояс волосся під час випрямлення. Випрямляч легкий і зручний у використанні.
Іноді щітки та фена просто недостатньо, коли ви хочете контролювати свою стрижку. Це визнають власниці кучерявого, хвилястого або просто неслухняного волосся. Кожен невеликий дощ, вологе повітря чи висока температура змушують ваше волосся вибиватися або накручуватися в невідповідне місце та час? Керамічний випрямляч для волосся MESKO MS 2315 купити варто! Ви подбаєте про своє волосся за допомогою якісного приладу, який подбає не тільки про зовнішній вигляд, а й про здоров'я вашого волосся!
Часта обробка волосся високою температурою не сприяє їх здоровому вигляду. Це всі знають. Однак, якщо ви використовуєте для цього правильний прилад, ви не пошкодите структуру волосся і зробите своє волосся краще! Випрямляч з керамічними пластинами - найкращий вибір, незалежно від стану вашого волосся. Матеріал, з якого вона виготовлена, безпечний навіть для фарбованого волосся. Потужність приладу до 350 Вт дозволить швидко створити гладку зачіску, не пошкодивши пасма. Керамічні плаваючі пластини з поверхнею 23х90 мм м'яко притиснуть пасма волосся під час випрямлення і не потягнуть їх. Їх велика поверхня дозволить швидко випрямити більше волосся, не сплутуючи їх. Функціональна форма і цікавий дизайн припадуть до смаку любителям сучасних рішень. Пристрій легкий і зручний у використанні і ідеально підходить для того, щоб брати з собою в дорогу!
Великою перевагою цього випрямляча є те, що він дуже швидко нагрівається. Це добре працює, коли ми у відпустці або потрібно швидко подбати про волосся перед виходом на роботу чи важливу вечірку. Поворотний кабель на 360 полегшує використання пристрою навіть у невеликій ванній кімнаті. Контрольна лампа і вимикач розташовані в легкодоступному місці і полегшують постійне керування пристроєм. Ергономічна ручка дозволяє просто тримати випрямляч і запобігає вислизанню з руки.
Пластини керамічні
Прилегла рухома керамічна плитка
Перемикач увімкнення/вимкнення
Індикатор живлення
Швидкий нагрів (PTC)
Сучасна форма
Максимальна потужність 350 Вт
Номінальна потужність 20W
Шнур живлення, що обертається на 360 градусів
Розмір керамічної плитки: 23х90 мм
Живлення: 220-240В ~ 50 / 60Гц
Тип вилки: C
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mesko |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Керамическое покрытие | Да |
| Количество насадок | 1 |
| Количество режимов работы | 1 |
| Потребляемая мощность | 20 Вт |
| Состояние | Новое |
| Терморегулятор | Нет |
| Тип | Плойки |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Цвет корпуса | Черный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Вес | 0.29 кг |
| Возможность завивки волос | Да |
| Вращение насадки | Нет |
| Время нагрева до нужной температуры | 40 сек |
| Диаметр щипцов | 23 мм |
| Дисплей | Нет |
| Защита от перегрева | Да |
| Индикатор нагрева | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Насадка для выпрямления волос | Да |
| Насадка для спиральной завивки | Нет |
| Петелька для подвешивания | Нет |
| Плоские щипцы | Да |
| Поворот шнура на 360 градусов | Да |
| Термоизолированный наконечник | Да |
| Функция автоотключения | Да |
| Функция быстрого нагрева | Да |
| Ширина пластин | 23 мм |
| Щипцы для спиральной завивки | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 330 ₴












