Якщо ви хочете, щоб ваша зачіска стала пружною та хвилястою в мить, бігуді CR2021 — найкращий вибір для вас.
Щітка для фена, що обертається
2 кнопки для зміни напрямку завивки
3 налаштування температури
2 налаштування швидкості
Функція холодного пострілу
2 змінні насадки-щітки:
1. ⌀50 мм
2. ⌀38 мм
Щітки з нейлонової щетини
Тубус щітки з керамічним покриттям для захисту волосся
Рівномірний розподіл тепла по поверхні кистей
Засувки на щітках - запобігають зісковзуванню щітки під час роботи
Захист від перегріву
Поворотний шнур живлення
Довжина шнура живлення: 180 см
Колір шнура живлення: чорний
Петля для підвішування
Тонка ручка
Живлення: 220-240В ~50/60Гц
Потужність: 1200Вт
Тип вилки: C
Колір: білий з елементами золотистої троянди
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Camry |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество насадок | 2 |
| Количество режимов работы | 2 |
| Количество скоростей | 2 |
| Количество температурных режимов | 3 |
| Мощность фена | 1200 Вт |
| Режим Турбо | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фен-щетка |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Функция ионизации | Да |
| Холодный обдув | Да |
| Цвет корпуса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.56 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Диффузор | Нет |
| Длина сетевого шнура | 1.8 м |
| Защита от перегрева | Да |
| Керамическое покрытие | Да |
| Концентратор | Нет |
| Насадка для выпрямления волос | Нет |
| Независимая регулировка скорости и температурного режима | Нет |
| Петелька для подвешивания | Да |
| Поворот шнура на 360 градусов | Да |
| Регулировка скорости | Да |
| Складная ручка | Нет |
| Съемный сетчатый фильтр | Нет |
| Терморегулятор | Да |
Информация для заказа
- Цена: 975 ₴












