Вентилятор підлоговий Mesko MS 7311 діам 40 см Потужний вентилятор потужністю 90 Вт. Він охолоджує приміщення й забезпечує більше свіжого повітря. У нього стійка основа, що означає, що його можна розміщувати навіть на нерівній поверхні, не побоюючись перекидання. Завдяки поворотній головці один пристрій може охоплювати велику площу. Регулювання кута нахилу дає змогу змінювати напрямок повітряного потоку по вертикалі. Такий вентилятор має великий вітряний млин діаметром 40 см, що збільшує площу одночасного продування, а три швидкості дають змогу визначитися з його силою. Використовуючи регулювання висоти на підставці, її можна налаштувати відповідно до індивідуальних потреб. Вентилятор ідеальний у ситуаціях, коли продувка необхідна в місцях, де немає меблів для встановлення невеликих пристроїв. • Діаметр 40 см/16" • Горизонтальні коливання 76° (38° вліво та 38° вправо) • Регулювання висоти 102-125 см • Витрачання повітря 38 м3/хв. • елегантний зовнішній вигляд • 3 швидкості • Регулювання кута нахилу 26° вгору і 13° • Стабільна база • Максимальна потужність 90 Вт • потужність 45 Вт • Електроживлення 220-240 В 50/60 Гц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Діаметр лопатей | 40 мм |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Регулювання швидкості | Так |
| Стан | Новий |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 360 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2000 г |
| Довжина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴







