Функціональна пароварка потужністю 800 Вт. Завдяки багатошаровим контейнерам це дозволяє готувати кілька страв одночасно.
Пара, що утворюється, циркулює всередині пристрою, забезпечуючи рівномірне нагрівання всіх продуктів. Відмінний пристрій для людей, які цінують легку їжу без жиру. Пароварку можна використовувати як для овочів, м'яса, так і для риби. Він також має вбудовані підставки для приготування яєць. Крім того, пароварка характеризується швидким часом початку генерації пари, що прискорює приготування їжі.
Завдяки вбудованому таймеру легко отримати потрібну кількість приготування їжі.
Потужність 800 Вт
Три прозорі парові турбопарові резервуари
Складні контейнери один до одного
Вбудовані підставки для приготування яєць
Резервуар для конденсації
Накладання Turbo Steam
Рисова миска
Ємність 9 літрів
Напівпрозорий контейнер для води
Внутрішній та зовнішній індикатор рівня води
Виробництво пари через 40 секунд з моменту включення
Можливість готувати кілька різних страв одночасно
Неогріваючі ручки та кришка
Можливість додавання води під час приготування їжі
Регулювання часу випаровування, макс. 60 хв.
Індикатор живлення ligh
Тип штекера: E/F
Розміри продукту: 56,5 x 56,8 x 28,4 см
Колір корпусу: Білий
Матеріал корпусу: пластик
Колір кабелю: Білий
Довжина кабелю: 107 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Звуковий сигнал | Так |
| Кількість ємностей | 3 |
| Кількість ярусів пароварки | 3 |
| Максимальний час установки таймера | 60 хв |
| Матеріал ємностей | пластик |
| Загальний об`єм | 9 л |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Термостат | Так |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Швидкий пар | Так |
| Дисплей | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.07 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Чаша для рису | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Висота | 284 мм |
| Глибина | 568 мм |
| Ширина | 568 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴










