Електричний гриль Adler 3052 з максимальною потужністю 1200 Вт дає можливість приготувати широкий вибір гарячих страв - від підсмажених гамбургерів, через стейки, свинячу шийку, курку та інше м'ясо, до овочів і сиру на грилі.
Пластини захищені тефлоновим покриттям, завдяки чому посуд не прилипає, а подальше миття займає буквально мить. Крім того, покриття дозволяє готувати на грилі без додавання жиру, а отвір для стікання жиру робить страви здоровішими.
Розмір плити 23*14,5 см
Регульований нахил пластини
Антипригарні пластини для гриля
Дві контрольні лампи для живлення та заднього ходу
Крута сенсорна ручка
Протиковзкі гумові ніжки
Зберігання у вертикальному положенні
Розмір приладу 27*22*8,5 см
Довжина шнура живлення: 70 см
Колір шнура живлення: чорний
Колір: чорно-сріблястий
Тип вилки: E/F
Номінальна потужність: 700 Вт
Потужність макс. 1200 Вт
Живлення: 220-240В ~50/60Гц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Німеччина |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагріваючої поверхні | Решітка |
| Тип приладу | Електричний гриль-барбекю |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Безпечне автовідключення | Так |
| Можливість використання на відкритому повітрі | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.7 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Термоізольований корпус | Так |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 1.29 кг |
| Висота | 85 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Розміри робочої поверхні | |
| Глибина робочої поверхні | 230 мм |
| Ширина робочої поверхні | 145 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴












