Електричний гриль Adler 3059 зі світлодіодом максимальної потужності 3000 Вт дає вам можливість приготувати широкий спектр теплих страв - від підсмажених гамбургерів, через стейки, свинячу шийку, курку та інше м'ясо, до овочів на грилі та сиру.
Смачні гамбургери, стейки, сири або овочі та фрукти на грилі знаходяться в межах легкої досяжності завдяки цьому компактному пристрою. Гриль зі світлодіодним дисплеєм на 3000 Вт - це рішення для людей, у яких немає місця для великої побутової техніки. Ви можете використовувати його в квартирі без будь-яких проблем. Панель керування з екраном дозволяє обробляти налаштування під час приготування продуктів. Ви можете встановити температуру від 60 до 230°C, завдяки чому ви можете приготувати ніжні креветки, гриби на грилі, а також ковбасу та свинину. Ви можете встановити різні температури на верхній і нижній пластинах. Це зручно, коли одна сторона м'яса потребує більше приготування. Крім того, пристрій має таймер, який дозволяє встановити час приготування на грилі в діапазоні від 1 до 99 хвилин.
Набір включає два типи пластин: зубчасті та плоскі. Вони покриті тефлоном, що полегшує очищення пристрою та допомагає антиприлипанню продуктів під час приготування на грилі. Ви можете помити їх у посудомийній машині, що скорочує час очищення гриля після використання. Знімний піддон для крапель збирає жир, м'ясні соки або воду з овочів, не боячись, що вони забруднять стіл або стільницю. Регульовані передні ніжки допоможуть вам знайти правильний кут, щоб жир швидше розливався під час приготування на грилі. Ненагріваюча ручка та стабільні гумові задні ніжки підвищують безпеку та комфорт використання гриля. Це корисне обладнання, завдяки якому можна готувати улюблені страви, незалежно від сезону та погоди за вікном.
Електричний гриль LED 2in1
Функції:
- контактний гриль: підсмажування з обох сторін
- настільний гриль: одностороннє підсмажування
Контактний гриль:
- велика площа однієї пластини: 29 x 26 см
- регульований нахил верхньої пластини з блокадою
гарантує тиск і завершення випікання посуду
Настільний гриль:
- поверхня гриля при розкладанні: 1508 см²
- кут розподілу пластини макс. 180 ̊
Панель керування світлодіодним дисплеєм
Контроль температури 60 ̊C - 230 ̊C
Незалежний контроль температури нижньої та верхньої пластини
Таймер 1 - 99 хвилин
Два комплекти пластин: плоскі та зубчасті
Нагрівальні пластини з антипригарним покриттям
Тарілки можна мити в посудомийній машині
Знімний піддон для крапель
Ручка Cool-touch
Стабільні, гумові задні ніжки
Регулювання висоти передніх ніг: швидший дренаж жиру
Вертикальне зберігання
Розміри пристрою 36,5 x 36 x 14 см
Довжина шнура живлення 80 см
Блок живлення 220-240 В ~ 50 / 60 Гц
Номінальна потужність: 2000 Вт
Максимальна потужність: 3000 Вт
Тип штекера: E/F
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Німеччина |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагріваючої поверхні | Решітка |
| Тип приладу | Електричний гриль-барбекю |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Безпечне автовідключення | Так |
| Можливість використання на відкритому повітрі | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.8 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Лоток для жиру | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Знімні пластини, що нагріваються | Так |
| Термоізольований корпус | Так |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 6.85 кг |
| Висота | 140 мм |
| Глибина | 365 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Розміри робочої поверхні | |
| Глибина робочої поверхні | 290 мм |
| Ширина робочої поверхні | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 099 ₴











